Karaman merkeze bağlı şirin bir Köy olan DAGKONAK KOYU web portalına hoşgeldiniz... Bu portal siz değerli hemşehrilerimizin birbirleriyle olan iletişimini artırmak ve Köyünü dünyaya en mükemmel şekilde tanıtmak için Mehmet Tunç tarafından kurdurulmuş olup tüm DAĞKONAK sevdalılarına armağan edilmiştir. Www.dagkonakkoyu.com
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Karaman - MerkezKaraman - Merkez
DAĞKONAKDAĞKONAK
KöyüKöyü
wwwwww
DagkonakKoyuDagkonakKoyu
comcom

Dernek
Logo Logo

Basın Bülteni Basın Bülteni

EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
Kaydol
E-Bülten E-Bülten

Eklenti Kur
Radyo Radyo

CanlıCanlı Yayın Yayın
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
İletişimİletişim Formu Formuinfo@dagkonakkoyu.com


İLLER ARASI MESAFE İLLER ARASI MESAFE

KORONA VİRÜS SEBEBİYLE İPTAL EDİLDİ ...

Korona virüs sebebiyle iptal edildi ...


defa gösterilmiştir
Dagkonak Köyü Şenlik
33 | Dağkonak Köyü Web Portalı DAGKONAK KOYU´NE ACILAN PENCERE

Dagkonak Köyü şenlik iptal oldu bir kaç yıllık geçmişe sahip " Dağkonak köyü Şenlik", korona virüs salgını ve son günlerde vaka sayısında yaşanan artış nedeniyle bu yıl iptal edildi. 16 Ağustos 2020 Dağkonak köyü'nde gercekleşecek olarak planlanan ve, korona virüs salgını ve son günlerde vaka sayısında yaşanan artış nedeniyle bu yıl iptal edildi. Bu yıl 16 Agustos 2020 tarihinde yapılması planlanan gelenek haline gelen Dağkonak köyü Şenliği ile ilgili Dağkonak Köyü Muhtarı(Mustafa BELİİNCE) ve Yönetimde bulunan aza'lar tarafından  yaptığı görüşmede Şenlık bu yıl yapılmamasının halk sağlığı açısından uygun olacağı görüşüne varılarak, şenlık iptal edildi. Konu hakkında kısa bir açıklama yapan DAĞKONAK KÖYÜ MUHTAR Mustafa BELİİNCE, "şenlik ile ilgili tüm Şenlik anlaşmalarımızı ve hazırlıklarımızı daha önce tamamlamıştık ancak beklenmedik şekilde tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle ŞENLİK ile ilgili son durumu değerlendirmek için Gerekli Yetkililerle ile de görüşerek hiç bir vatandaşımızın sağlığını riske atmamak adına Şenlik bu yıl yapılmamasına karar verdik. 2021 Ağustos ayında yeniden güzel bir Dağkonak Köyü Şenlikte de halkımızla birlikte olacağız" dedi.


RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0312

© 2019 dagkonakkoyu.com
Dağkonak Köyü Web Portalı DAGKONAK KOYU´NE ACILAN PENCERE http://www.dagkonakkoyu.com

Tam Ekran