Karaman merkeze bağlı şirin bir Köy olan DAGKONAK KOYU web portalına hoşgeldiniz... Bu portal siz değerli hemşehrilerimizin birbirleriyle olan iletişimini artırmak ve Köyünü dünyaya en mükemmel şekilde tanıtmak için Mehmet Tunç tarafından kurdurulmuş olup tüm DAĞKONAK sevdalılarına armağan edilmiştir. Www.dagkonakkoyu.com
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Karaman - MerkezKaraman - Merkez
DAĞKONAKDAĞKONAK
KöyüKöyü
wwwwww
DagkonakKoyuDagkonakKoyu
comcom

Dernek
Logo Logo

Basın Bülteni Basın Bülteni

EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
Kaydol
E-Bülten E-Bülten

Eklenti Kur
Radyo Radyo

CanlıCanlı Yayın Yayın
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
İletişimİletişim Formu Formuinfo@dagkonakkoyu.com


İLLER ARASI MESAFE İLLER ARASI MESAFE

BAŞTA ŞEHİT ANNELERİ OLMAK ÜZERE,TÜM ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN.

BAŞTA ŞEHİT ANNELERİ OLMAK ÜZERE,TÜM ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN.


defa gösterilmiştir
BAŞTA ŞEHİT ANNELERİ OLMAK ÜZERE,TÜM ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN.

BAŞTA ŞEHİT ANNELERİ OLMAK ÜZERE,TÜM ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN.
Peygamber Efendimizin(sav) ?Cennet, Annelerin Ayakları Altındadır? Hadis-i Şerifiyle payelendirdiği, varlıklarıyla hayata anlam katan, sevgi dolu yürekleriyle çocuklarına yol gösteren, onların ülkelerine ve topluma yararlı birer fert olarak yetişmelerinde kılavuz görevi gören annelerimizin hakkı hiç bir şekilde ödenemez.

Bizi millet yapan değerlerimizin, toplum kültürümüzün ve geleneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasında en önemli rol şüphesiz ki annelerimizindir. Şefkatin ve hoşgörünün tükenmez kaynağı olan annelerimiz, bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında en çok pay sahibidir.

Şehit Anneleri için bir taraftan hüzün,bir taraftan da oğlullarıyla gurur ve onur duydukları anneler günün değeri çok daha farklı.Onlar yetiştirdikleri bu örnek değerlerimiz evlatlarını çekinmeden vatan,millet,bayrak,devlet için göreve uğurladılar.O hayırlı evlatlar şehit olduğunda anneleri,aileleri ?Vatan Sağolsun?dediler.Ve önünde saygı ile eğildiğimiz,ellerine sarıldığımız çok değerli anneler Allaha sığınarak sadece dualar edebildiler.Onları her ziyarete gittiğimizde gözlerimiz doluyor.Ama onlar acılarını içlerine gömmüşler ve dik duruşları ile bize gurur,onur veriyorlar.Allah şehit annelerinden ve şehit ailelerinden razı olsun.Bu vatan bu anneler oldukça,içimizdeki hainlere rağmen dimdik ayakta durur.

Bu mübarek günlerde İslam aleminin annelerinin çektiği zulmünde sona ermesini diliyor ve dua ediyoruz.Emperyalizmin yerlerinden,yurtlarından ettiği,kardeş kavgasıyla bir çok insanı öldürdüğü günlere şahit olduk. Koronavirüs salgının bile durduramadığı müslümanların katliamları Dünyada devam ediyor.Bizim koronevirüs nedeniyle buruk kutladığımız anneler gününde,Suriye,Irak,Mısır,Filistin,Libya,Somali,Arakan,Uygur Türkleri,vb müslüman anne yitirdiği,katledilen evlatları için ağlıyor.Bu mazlum annelerinde anneler günü kutlu olsun.Allah kalan çocuklarının acısını onlara göstermesin.Allah emperyalizme dur diyen Büyük ve Güçlü Türkiye?nin önünü açsın ve onun Lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan?a ve kahraman askerlerimize güç kuvvet versin.

Bizleri en iyi şekilde yetiştirmek, hayata hazırlamak için karşılıksız sevgi veren, beklentisiz emek harcayan annelerimize bizden bekledikleri sevgi ve saygıyı göstermek bir görev değil, içten gelen duygu olmalıdır.Bu duygu ve düşüncelerle, başta şehit anneleri olmak üzere,bütün annelerimizin Anneler Günü?nü kutluyorum, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyorum.Aramızdan ayrılan başta annem olmak üzere,tüm annelerimizi rahmetle,minnetle,dua ve saygı ile anıyorum.Allah mekanlarını cennet etsin.Kurtuluş savaşıyla emperyalizme karşı savaşan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını yetiştiren anneler ve tüm Türk büyüklerinin anneleri için dua ediyor,onları rahmetle ve minnetle anıyoruz.

Saygı ve sevgilerimle,

YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0156

© 2019 dagkonakkoyu.com
Dağkonak Köyü Web Portalı DAGKONAK KOYU´NE ACILAN PENCERE http://www.dagkonakkoyu.com

Tam Ekran