Karaman merkeze bağlı şirin bir Köy olan DAGKONAK KOYU web portalına hoşgeldiniz... Bu portal siz değerli hemşehrilerimizin birbirleriyle olan iletişimini artırmak ve Köyünü dünyaya en mükemmel şekilde tanıtmak için Mehmet Tunç tarafından kurdurulmuş olup tüm DAĞKONAK sevdalılarına armağan edilmiştir. Www.dagkonakkoyu.com
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Karaman - MerkezKaraman - Merkez
DAĞKONAKDAĞKONAK
KöyüKöyü
wwwwww
DagkonakKoyuDagkonakKoyu
comcom

Dernek
Logo Logo

Basın Bülteni Basın Bülteni

EtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
Kaydol
E-Bülten E-Bülten

Eklenti Kur
Radyo Radyo

CanlıCanlı Yayın Yayın
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
İletişimİletişim Formu Formuinfo@dagkonakkoyu.com


İLLER ARASI MESAFE İLLER ARASI MESAFE

4.DAĞKONAK KÜYÜ ŞENLİK TARİHİ AÇIKLANDI

4.Dağkonak Küyü Şenlik Tarihi Açıklandı


defa gösterilmiştir
Dağkonak Köyü Muhtarı Mustafa BELİİNCE ile DAGKONAK Köyü´n Ileri gelenlerın yaptıkları ortak açıklama ile 2020´de 4. Dağkonak köyü Şenliğinin yapılacağını açıkladı.
Dağkonal Köyü Muhtarı Mustafa BELİİNCE ile DAGKONAK Köyü'N íleri gelenlerın yaptıkları ortak açıklama ile 2020 4. Dağkonak köyü Şenliğinin yapılacağını açıkladı. 

Yaptıkları ortak açıklamada birlik ve beraberliğe vurgu dikkat çekti. Bu sene şenliğin yapılmayacağı dedikodularını da yalanlamış oldu. Dağkonak köyü Şenliği tarihini 16 Agustos 2020  günü yapmayı planlayan Köy Muhtarı Köy sakinleri ve sponsorlardan destek istedi. 

DAĞKONAK KÖYÜ  KÖY MUHTARLIKTAN DUYURU

Dağkonak köyü ve Mustafa Beliince tarafından 4. yapılacak olan Dağkonak köyü şenliklerini bu zamana kadar yapılmasına vesile olan köy muhtarları,  köy sakinleri  ve emeği geçen sponsor arkadaşlara dağkonak köy adına teşekkür ediyoruz. Dağkonak köyümüze Yardım ve bu zamana kadar yapmış oldukları katkılarından dolayı  teşekkür ediyoruz. 

Halkımızın görüşleri dikkate alınarak Dağkonak köyü şenliklerinin  2020 yılı itibari ile 16 agustos senlik alanı olarak planlanan Dagkonak köy okulu bahcesinde yapılacaktır.

Muhtarlık, Köy Halkının Ve destek olacakrın imkânları doğrultusunda  16.08.2020 tarihinde yapılacak. Dağkonak köyü şenliklerine katkı ve destek olmalarını istiyoruz.

Birlik ve beraberlikten güç doğar.

Saygılarımızla

RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0312

© 2019 dagkonakkoyu.com
Dağkonak Köyü Web Portalı DAGKONAK KOYU´NE ACILAN PENCERE http://www.dagkonakkoyu.com

Tam Ekran